Matki Bożej Fatimskiej

Rzymskokatolicka Parafia

 

2017 10 15 przygotowanie do malzenstwa

 

  1. Adrian Foitzik z Kamilą Malcher, dnia 25.08.2017 r.
  2. Kamil Jamróz z Beatą Puchowicz, dnia 29.07.2017 r.
  3. Mateusz Kulesza z Magdaleną Sack, dnia 02.06.2017 r.
  4. Wojciech Kuryło z Angeliką Klimczyk, dnia 29.04.2017 r.
  5. Walenty Wróbel z Zofią Cymbor, dnia 19.11.2016 r.
  6. Dawid Materla z Justyną Janeczko, dnia 03.09.2016 r.,
  7. Krzysztof Kotas z Katarzyną Paszek, dnia 03.09.2016 r.
  8. Tomasz Orczykowski z Karoliną Prause, dnia 30.07.2016 r.,
  9. Marcin Sojka z Katarzyną Juzyk, dnia 11.06.2016 r.,
  10. Szymon Czypionka z Anną Górecką, dnia 10.06.2016 r.,
  11. Michał Strukowski  z Julią Skorczyk, dnia 13.06.2015 r.,
  12. Kamil Rozner z Agnieszką Wiśniewską, dnia 05.06.2015 r.,

 

 

  1. Michał Tomasz Szostok, urodzony 20.12.2016 r., chrzest 18.11.2017 r.,
  2. Agata Chuderska, urodzona 12.05.2017 r., chrzest 28.10.2017 r.,
  3. Antoni Filip Groński, urodzony 21.08.2017 r., chrzest 21.10.2017 r.
  4. Marek Michał Strukowski, urodzony 31.03.2017 r., chrzest 14.10.2017 r.,
  5. Antoni Rafał Małachwiejczuk, urodzony 14.07.2017 r., chrzest 14.10.2017 r.,
  6. Piotr Smołka, urodzony 27.06.2017 r., chrzest 07.10.2017 r.,
  7. Mateusz Piotr Pająk, urodzony 04.08.2017 r., chrzest 30.09.2017 r.,
  8. Izabela Maria Rzepka, urodzona 02.01.2017 r., chrzest 30.09.2017 r.,
  9. Jan Henryk Kaczmarek, urodzony 14.08.2017 r., chrzest 30.09.2017 r.,
  10. Marta Agnieszka Szulikowska, urodzona 04.04.2017 r., chrzest 30.09.2017 r.,
  11. Sylwia Aleksandra Franosz, urodzona 26.08.2017 r., chrzest 24.09.2017 r.,
  12. Amelia Helena Gagoś, urodzona 26.07.2017 r., chrzest 24.09.2017 r.,
  13. Oskar Leszek Materla, urodzony 09.07.2017 r., chrzest 16.09.2017 r.,
  14. Emilia Wiktoria Gwóźdź, urodzona 30.03.2017 r., chrzest 09.09.2017 r.,
  15. Daria Weronika Zając, urodzona 13.03.2017 r., chrzest 02.09.2017.,
  16. Kinga Joanna Zając, urodzona 13.03.2017 r., chrzest 02.09.2017 r.,
  17. Marcel Karol Składny, urodzony 12.06.2017 r., chrzest 26.08.2017 r.,
  18. Anna Agata Szczepańska, urodzona 20.03.2017 r., chrzest 19.08.2017 r.,
  19. Bartosz Alan Dziewior, urodzony 24.06.2017 r., chrzest 12.08.2017 r.,
  20. Daniel Wit Szeląg, urodzony 12.12.2016 r., chrzest 12.08.2017 r.,
  21. Marcel Mateusz Gruszka, urodzony 22.05.2017r., chrzest 12.08.2017 r.,
  22. Adam Janusz Kujawa, urodzony 06.02.2017 r., chrzest 22.07.2017 r.,
  23. Lena Barbara Horemska, urodzona 27.04.2017 r., chrzest 09.07.2017 r.,
  24. Szymon Krzysztof Woś, urodzony 20.01.2017 r., chrzest 09.07.2017 r.
  25. Wiktor Tadeusz Grychtoł, urodzony 10.03.2017 r., chrzest 16.07.2017 r.,
  26. Olivia  Anna Machnik, urodzona 06.03.2017 r., chrzest 25.06.2017 r.,
  27. Paweł Porc, urodzony 31.05.2016 r, chrzest 24.06.2017 r.,
  28. Aleksander Adam Żychoń, urodzony 18.04.2017 r., chrzest 27.05.2017 r.,
  29. Patryk Łukasz Przybyła, urodzony 27.03.2017 r., chrzest 20.05.2017 r.,
  30. Piotr Błażej Roguz, urodzony 16.01.2017 r., chrzest 20.05.2017 r.,
  31. Józefina Teresa Rossa, urodzona 25.12.2016 r., chrzest 20.05.2017 r.,
  32. Aleksander Szymon Zych, urodzony 20.12.2016 r., chrzest 13.05.2017 r.,
  33. Małgorzata Agnieszka Włoszczyk, urodzona 10.10.2016 r., chrzest 07.05.2017 r.,
  34. Zofia Anna Kuryło, urodzona 11.11.2016 r., chrzest 29.04.2017 r.,
  35. Antonina Maria Fiutkowska, urodzona 30.01.2017 r., chrzest 17.04.2017 r.,
  36. Łucja Helena Gałuch-Thullie, urodzona 21.12.2016 r., chrzest 17.04.2017 r.
  37. Igor Henryk Depa, urodzony 30.01.2017 r., chrzest 02.04.2017 r.,
  38. Michał Dominik Stępień, urodzony 03.02.2016 r., chrzest 25.03.2017 r.,
  39. Zofia Łucja Chwila, urodzona 20.11.2016 r., chrzest 25.03.2017 r.,
  40. Alicja Aleksandra Skarbek, urodzona 08.12.2016 r., chrzest 11.03.2017 r.,
  41. Marta Magdalena Browarska, urodzona 28.10.2016 r., chrzest 04.03.2017 r.
  42. Zuzanna Róża Imosa, urodzona 14.06.2016 r., chrzest 12.02.2017 r.,
  43. Jan Piotr Skorupa, urodzony 07.11.2016 r., chrzest 11.02.2017 r.,
  44. Maria Katarzyna Knapik, urodzona 01.12.2016 r., chrzest 11.02.2017r.,
  45. Iga Jagoda Łata, urodzona 03.11.2016 r., chrzest 28.01.2017 r.,
  46. Nikodem Konstanty Gaczek, urodzony 14.06.2016 r., chrzest 14.01.2017 r.,
  47. Zuzanna Ulaniuk, urodzona 09.10.2016 r., chrzest 07.01.2017 r.,
  48. Alicja Aleksandra Cichoń, urodzona 19.07.2016 r., chrzest 26.12.2016 r.,
  49. Nina Ewa Mateja, urodzona 14.04.2016 r., chrzest 10.12.2016 r.,
  50. Filip Krzysztof Kempa, urodzony 05.10.2016 r., chrzest 10.12.2016 r.,
  51. Filip Grzegorz Pilecki, urodzony 22.09.2016 r., chrzest 10.12.2016 r.,
  52. Filip Jakub Trojan, urodzony 11.12.2015 r., chrzest 10.12.2016 r.,
  53. Elżbieta Pilorz, urodzona 02.10.2016 r., chrzest 10.12.2016 r.,
  54. Antoni Jerzy Szerszeń, urodzony 21.09.2016 r., chrzest 20.11.2016 r.,
  55. Joanna Teresa Kempka, urodzona 14.06.2016 r., chrzest 19.11.2016 r.,
  56. Kinga Maria Kempka, urodzona 14.06.2016 r., chrzest 19.11.2016 r.,
  57. Amelia Patrycja Krzyk, urodzona 04.07.2016 r., chrzest 12.11.2016 r.,
  58. Miłosz Florek, urodzony 26.07.2016 r., chrzest 22.10.2016 r.
  59. Karol Paweł Kubiak, urodzony 16.08.2016 r., chrzest 24.09.2016 r.,
  60. Hubert Adam Wiśniewski, urodzony 12.06.2016 r., chrzest 24.09.2016 r.,
  61. Maksymilian Jan Kociuga, urodzony 01.03.2016 r., chrzest 10.9.2016 r.
  62. Zuzanna Natalia Żelawska, urodzona 03.06.2016 r., chrzest 20.08.2016 r.
  63. Wojciech Karol Serafin, urodzony 18.06.2016 r., chrzest 13.08.2016 r.,
  64. Hubert Podstawski, urodzony 18.03.2016 r., chrzest 13.08.2016 r.,
  65. Alicja Natalia Beczała, urodzona 22.02.2016 r., chrzest 02.07.2016 r.
  66. Maja Marcelina Kuśnierz, urodzona 06.04.2016 r., chrzest 26.06.2016 r.,
  67. Emilia Ines Bywalec, urodzona 02.05.2016 r., chrzest 26.06.2016 r.,
  68. Filip Łukasz Karczewicz, urodzony 18.04.2016 r., chrzest 18.06.2016 r.
  69. Kinga Grażyna Limańska, urodzona 26.01.2016 r., chrzest 18.06.2016 r.,
  70. Liliana Zuzanna Szarek, urodzona 17.02.2016 r. chrzest 18.06.2016 r.,
  71. Kacper Krzysztof Ślosorz, urodzony 28.04.2016 r., chrzest 12.06.2016 r.
  72. Sara Helena Kołodziejczyk, urodzona 11.03.2016 r., chrzest 11.06.2016 r.
  73. Miłosz Maksymilian Solak, urodzony 09.04.2016 r., chrzest 11.06.2016 r.
  74. Michał Chomen, urodzony 29.11.2015 r., chrzest 28.05.2016 r.,
  75. Marta Kamila Wałach, urodzona 25.01.2016 r., chrzest 28.05.2016 r.,
  76. Emilia Anna Krzempek, urodzona 24.04.2015 r., chrzest 28.05.2016 r.,
  77. Julia Magdalena Paszek, urodzona 16.03.2016 r., chrzest 28.05.2016 r.,
  78. Lena Amelia Siwica, urodzona 19.09.2014 r., chrzest 22.05.2016 r.
  79. Jakub Tomasz Kaleniak, urodzony 20.03.2016 r., chrzest 22.05.2016 r.,
  80. Julia Anna Kwiatkowska, urodzona 16.10.2015 r., chrzest 21.05.2016 r.,
  81. Antoni Andrzej Grossy, urodzony 09.11.2015 r., chrzest 14.05.2016 r.,
  82. Gabriela Stefania Macura, urodzona 18.03.2016 r., chrzest 07.05.2016 r.,
  83. Elżbieta Helena Macura, urodzona 18.03.2016 r., chrzest 07.05.2016 r.,
  84. Olga Głowacka, urodzona 12.06.2015 r., chrzest 30.04.2016 r.,
  85. Adam Dudzic, urodzony 18.07.2015 r., chrzest 30.04.2016 r.,
  86. Wojciech Jerzy Bajor, urodzony 14.12.2015 r., chrzest 23.04.2015 r.,
  87. Marcin Józef Bajor, urodzony 14.12.2015 r., chrzest 23.04.2015 r.,
  88. Kamila Kmieć, urodzona 15.12.2015 r., chrzest 17.04.2016 r.,
  89. Mateusz Jan Chwaściński, urodzony 02.01.2016 r., chrzest 17.04.2016 r.,
  90. Julia Karov, urodzona 30.11.2015 r., chrzest 16.04.2016 r.,
  91. Jakub Sojka, urodzony 04.01.2016 r., chrzest 09.04.2016 r.,
  92. Jan Lewiński, urodzony 01.10.2015 r., chrzest 02.04.2016 r.,
  93. Piotr Kleszyk, urodzony 05.12.2015 r., chrzest 02.04.2016 r.,
  94. Michalina Marzec, urodzona 20.02.2016 r., chrzest 28.03.2016 r.,
  95. Oliwia Gałuszka, urodzona 09.12.2015 r.,  chrzest 28.03.2016 r.,
  96. Alicja Magdalena Krzyżak, urodzona 06.02.2016 r., chrzest 20.03.2016 r.
  97. Paweł Grzegorz Dawiec, urodzony 16.01.2016 r., chrzest 20.03.2016 r.
  98. Małgorzata Łucja Czora, urodzona 28.01.2016 r., chrzest 05.03.2016 r.
  99. Olivier Michał Nawrocki, urodzony 24.02.2014 r., chrzest 27.02.2016 r.,
  100. Nicholas Adam Lloyd, urodzony 24.08.2015 r., chrzest 09.02.2016 r.,
  101. Aleksandra Maria Kocur, urodzona 15.11.2015 r., chrzest 06.02.2016 r.,
  102. Maja Prędki, urodzona 17.10.2015 r., chrzest 30.01.2016 r.,
  103. Paweł Stanisław Sega, urodzony 19.12.2015 r., chrzest 30.01.2016 r.,

Copyright © Parafia MB Fatimskiej