Matki Bożej Fatimskiej

Rzymskokatolicka Parafia

 

Luty 2023

 

 

CZWARTEK 01.02.2024 r. Dzień powszedni – I czwartek miesiąca
7.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. 7.15 Nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
7.30 - O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych do służby Bogu, w intencji ks. Grzegorza, ks. Józefa, ks. Gerarda, kleryka Mateusza.
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00) 17.30 Różaniec.
18.00 - 1. Za + Janinę Żwak
2. Dziękczynna za dar życia i za zmarłych w styczniu od 2010 r.: 2011: Urszula Gruszczyk, Norbert Podbioł, 2012: Agnieszka Mol, Adam Hajduk, Gertruda Czempka, 2013: Monika Pilorz, 2014: Stanisław Michalski, Janusz Fajkierz, Maria Pilch, 2015:  Elżbieta Krzyżowska, Zbigniew Lekstan, Krystyna Wałach, Urszula Leszczyk, 2018: Roman Wszoła, Renata Moczny, Joanna Sontowska, Zygmunt Szczepan, Roman Sosna, Anna Wildner, 2020: Jadwiga Cober, Gizela Kochańska, Romana Maciążek, Janina Grzesica; 2021: Jan Gawronowski, Józefa Serafińska, Brunon Zok; 2022: Jerzy Cieślak, Janina Dojka; 2023: Franciszek Horemski, 2024: Janusz Niesłony, Antoni Czempka…

PIĄTEK 02.02.2024 r. Dzień powszedni
7.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu. 7.15 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.30 - W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 8.00 Odwiedziny chorych i starszych Parafian.
17.30 - Różaniec.
18.00 - Za + Bogusława Janickiego w rocz. śmierci. Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
19.00 - Nauka przed chrztem

SOBOTA 03.02.2024 r. Dzień powszedni
NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE WYNAGRADZAJĄCE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI.
7.00 - Różaniec.
7.30 - W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
15.00 - Chrzest: Wiktorii Duda…. , Marta Madej Roczek: Antoniny Wloczek
16.00 - 1. Za + mamę Martę Dziura, ojca Ludwika Dziura, ich rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków.
2. Za + Jana Jonderko w rocz. urodzin, ze wspomnieniem + brata, rodziców, teściów i pokrewieństwo.

NIEDZIELA 04.02.2023 r. 5 NIEDZIELA ZWYKŁA
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za + Andrzeja Świeca (od sąsiadów)
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Za + Annę Wildner, ze wspomnieniem + męża Jana Wildnera i za ++ krewnych z rodziny.
12.30 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Elżbiety oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny.
18.00 - Za + Wojciecha Janda (od przyjaciela Antka).

PONIEDZIAŁEK 05.02.2024 r. Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
17.30 - Różaniec
18.00 - 1. W intencji ks. Grzegorza Węglorza w dniu urodzin
2. W intencji ks. Grzegorza Węglorza (od Rodziny Edmunda Bojanowskiego)

WTOREK 06.02.2024 r. Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
7.30 - W intencji ks. Grzegorza Węglorza
17.30 - Różaniec
18.00 - 1. W intencji syna Piotra z okazji urodzin, żony Barbary, dzieci i wnuków.
2. Za + Henryka Ryś w rocz. śmierci.

ŚRODA 07.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji Róż Żywego Różańca.
Po Mszy św. Nowenna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK 08.02.2024 r. Dzień powszedni
10.00 - Pogrzeb Emilii Kocima, lat 89. (cmentarz Podlesie)
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00)
17.30 - Różaniec.
18.00 - Za + męża Stefana Marciniak w 10 rocz. śmierci.

PIĄTEK 09.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec.
18.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Krystyny Gwóźdź z okazji urodzin (od koleżanek).
Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

SOBOTA 10.02.2024 r. Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
7.00 - Różaniec.
7.30 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie  w intencji Rozalii Gosiewskiej z okazji 18 rocz. urodzin (Te Deum).
15.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Ireny Ziółkowskiej z okazji 70 rocz. urodzin (Te Deum).
16.00 - Za + ojca Sylwestra Gwóźdź ze wspomnieniem rocznicy urodzin oraz za + mamę Annę.

NIEDZIELA 11.02.2023 r. 6 NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za + męża Jerzego Wielek w 10 rocz. śmierci, ze wspomnieniem ++ rodziców Józefę i Tomasza Wącirz, Marię i Pawła Wielek, za ++ braci Alfreda i Tadeusza Wącirz.
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Za + Romualda Zientek z okazji urodzin i za ++ rodziców.
12.30 - Za + Wilhelma Duda w rocz. śmierci i jego żonę Marię i za ++ z rodzin Duda i Drobnik.
14.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Marii i Andrzeja Hacura z okazji 50 rocznicy ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie, dla Jubilatów i całej rodziny (Te Deum).
18.00 - Za + ojca Henryka Błaszczyk, ze wspomnieniem + mamy Róży i za + brata Franciszka.

PONIEDZIAŁEK 12.02.2024 r. Dzień powszedni
9.30 - Różaniec w intencji chorych.
10.00 - Msza św. i intencji chorych i starszych Parafian z udzielaniem sakramentu chorych.
- w intencji Urszuli z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji, powrót do zdrowia. Po Mszy św. Nabożeństwo lourdzkie.
17.30 - Różaniec
18.00 - 1. Za + Elżbietę Wałach z okazji urodzin, ze wspomnieniem + męża Norberta, wnuka Dawida, szwagra Edwarda
2. Za + mamę Zofię w 3 rocz. śmierci, ciocię Teresę Magda oraz za ++ z rodziny Paterków, rodziców Kazimiery i Stanisława, siostry Józefy i brata Jerzego.
19.00 - W intencji kandydatów do bierzmowania, uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych, ich rodziców i rodzin.

WTOREK 13.02.2024 r. Dzień powszedni
7.30 - Za + Michalinę Palus (od Teresy Haśnik z rodziną).
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Annę Matussek z okazji urodzin i za + męża Jerzego oraz za ++ z rodziny.

ŚRODA 14.02.2024 r. ŚRODA POPIELCOWA – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.30 - Różaniec
9.00 - W intencji wnuka Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
16.00 - W intencji Zuzanny z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego z okazji urodzin.
17.30 - Różaniec
18.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Marii i Jana z okazji rocz. ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami, ze wspomnieniem zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny.
20.00 - Za + Janusza Niesłony (od rodziny Mokry, Czechowicz).

CZWARTEK15.02.2024 r. Dzień powszedni – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.30 - Różaniec
9.00 - W intencji wnuka Jana z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.
17.30 - Różaniec
18.00 - Za ++ Marię i Augustyna Pająk, siostry Janinę i Marię i za + siostrzeńca Marka.

PIĄTEK 16.02.2024 r. Dzień powszedni – REKOLEKCJE WIELKOSTNE
8.30 - Różaniec
9.00 - Wolna intencja ….
17.30 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski w intencji Rodziny Nikodem.
Po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
21.00 - DROGA KRZYŻOWA

SOBOTA 17.02.2024 r. Dzień powszedni – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.30 - Różaniec
9.00 - Za + Antoniego Czempka w 30-tym dniu po śmierci.
11.00 - DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM DZIECI (BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ŚWIEC KOMUNIJNYCH)
15.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Danuty i Tomasza Koziara z okazji rocz. ślubu (Te Deum).
16.00 - 1. Za + Janusza Niesłony, ojca Gerarda, Aniel Niesłony, teściów Antoniego o Różę Seweryn, szwagra Jerzego, brata Edwarda.
2. Za + Martę Ogiegło w 2 rocz. śmierci, męża Kazimierza, brata Jana.

NIEDZIELA 18.02.2023 r. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTUREKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
8.30 - Różaniec.
9.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Anny i Jana  z okazji 45 rocz. ślubu (Te Deum).
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Za + Tadeusza Gomułka w rocz. śmierci.
12.30 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie  w intencji Katarzyny Czardybon z okazji urodzin.
17.30 - GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
18.00 - 1. W intencji Oliwii z okazji urodzin.
2. W intencji Krzysztofa Paliczka z okazji 65 rocz. urodzin, dzieci oraz w intencji rodziny (Te Deum).

PONIEDZIAŁEK 19.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Helenę Zel z okazji rocz. urodzin, ze wspomnieniem + męża Henryka
19.00 - Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, uczniów klas ósmych.

WTOREK 20.02.2024 r. Wspomnienie Świętych Dzieci Fatimskich Franciszka i Hiacynty Marto
7.30 - Za + Krystynę Małek, męża Alfonsa (od Łucji Podbioł z rodziną).
17.30 - Różaniec
18.00 - Za ++ babcię Lidię i Krystynę i za + dziadka Horsta.

ŚRODA 21.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji Jerzego z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.
Po Mszy św. Nowenna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
19.00 - Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, uczniów klas ósmych.

CZWARTEK 22.02.2024 r. ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00)
17.30 - Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
18.00 - W intencji Magdaleny z prośbą o opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego.

PIĄTEK 23.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 - W intencji Bogu wiadomej.
Po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
21.00 - DROGA KRZYŻOWA
Adoracja Najświętszego, okazja do Spowiedzi św. od godz. 21.30 do  22.00.

SOBOTA 24.02.2024 r. Dzień powszedni
7.00 - Różaniec
7.30 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Kazimierza i Wiesławy Głowa.
9.30 - Różaniec.
10.00 - ŚWIĘCENIA DIAKONATU ALUMNA MATEUSZA OCHOJSKIEGO. ŚWIĘCEŃ UDZIELA BP. MAREK SZKUDŁO.
15.00 - Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Romana Muras z okazji 70 rocz. urodzin, żony Heleny oraz córek z rodzinami (Te Deum)..
16.00 - Za + brata Leszka Machnikowskiego, ze wspomnieniem zmarłych rodziców.

NIEDZIELA 25.02.2023 r. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za + Wojciecha Janda (od Piotra, Pawła Janda, Katarzyny Piasek
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji rodziny Kołodziejczyk, ze wspomnieniem zmarłych: Zofii i Stanisława Kołodziejczyk i za + Józefa Wojdyła.
12.30 - Za + Piotra Nowaka (od rodziny Sobczyków)
17.30 - GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. KAZANIA PASYJNE GŁOSI O. PIOTR, KARMELITA.
18.00 - Za + Andrzeja Oleś w rocz. urodzin i za jego ++ rodziców Wandę i Józefa Oleś.

PONIEDZIAŁEK 26.02.2024 r. Dzień powszedni KOŚCIÓŁ STACYJNY
17.00-18.00  - ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW. – SKARAMENTU POKUTY.
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Michalinę Palus (od wnuka Marka, wnuczki Katarzyny z rodzicami).
- W intencji osób, które odeszły ze wspólnoty Kościoła, które przeżywają kryzys na drodze swojej wiary z prośbą o światło Ducha Świętego w pokonaniu trudności i łaskę wierności Jezusowi.

WTOREK 27.02.2024 r. Dzień powszedni
7.30 - Wolna intencja …
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji Jakuba z okazji 6 rocz. urodzin.

ŚRODA 28.02.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Józefa Pasternak w 1 rocz. śmierci.
19.00 - Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
Po Mszy św. Nowenna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK 29.02.2024 r. Dzień powszedni
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00)
17.30 - Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
18.00 - W intencji Magdaleny z prośbą o opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego.

 

 

 

 

 

 

Marzec 2024

 

 

PIĄTEK 01.03.2024 r. Dzień powszedni – I piątek miesiąca
7.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7.15  - Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.30 - W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 8.15 Odwiedziny chorych i starszych Parafian.
17.30 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 - Za zmarłych Parafian w lutym od 2010 r.: 2011: Otton Przybyła, Joanna i Grzegorz Loska; 2012: Józef Mańkowski, Józef Potrawa; 2014: Stefan Marciniak, Irena Puchałka; 2015: Jerzy Mieniec; 2016: Marta Dziura, Krystyna Prusak, Jan Nikodem, Hanna Marzecka; 2017: Helga Makuch; 2018: Bogusław Janicki, Paweł Tudyka; 2019: Józef Szczyrba, Tadeusz Gomułka, 2020: Klara Szolc; 2021: Małgorzata Otremba, Zofia Magda, Aniela Prutek, 2021: Janina Żwak, Henryk Ryś, Stefania Mazur 2022: … 2023:  Franciszek Horemski; 2024: Emilia Kocima….
Po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
19.00 - Nauka przed chrztem.
21.00 - DROGA KRZYŻOWA
Adoracja Najświętszego, okazja do Spowiedzi św. od godz. 21.30 do  22.00.

SOBOTA 02.03.2024 r. Dzień powszedni – I sobota miesiąca
NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE WYNAGRADZAJĄCE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI.
7.00 - Różaniec.
7.30 - W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
11.00 - DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM DZIECI
15.00 - Chrzty: ……. Roczki: …….
16.00 - 1. W intencji Urszuli z okazji 85 rocz. urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci z rodzinami (Te Deum).
2. Do Opatrzności Bożej i przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie  w intencji Gabrieli Woźniak z okazji 60 rocz. urodzin (Te Deum).

NIEDZIELA 03.03.2024 r. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za + Jana Gawronowskiego i za ++ rodziców Irenę i Jana Puchałka.
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
1. Za + Jana Wildnera, ze wspomnieniem + żony Anny i za ++ z rodziny.
2. Za + Urszulę Żmuda w 8 rocz. śmierci.
12.30 - Chrzty: …… Roczki … - 
W intencji Emilii Słomian z okazji 15 rocz. urodzin.
17.30 - GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. KAZANIA PASYJNE GŁOSI O. PIOTR, KARMELITA.
18.00 - 1. Za + ojca Franciszka Szweda i za ++ dziadków z obu stron.
2. Za + ojca Jaszke.

PONIEDZIAŁEK 04.03.2024 r. ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA
17.30 - Różaniec
18.00 - 1. W intencji ks. kanonika Józefa Nowaczyka z okazji 80 rocz. urodzin (Te Deum)
2. W intencji ks. kanonika Józefa Nowaczyka z okazji urodzin (od Rodziny Edmunda Bojanowksiego)
19.00 - W intencji kandydatów do bierzmowania, uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych, ich rodziców i rodzin.

WTOREK 05.03.2024 r. Dzień powszedni
7.30 - Wolna intencja …
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji Grzegorza Grzyśka z okazji 60 rocz. urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny (Te Deum).

ŚRODA 06.03.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - 1. W intencji Róż Żywego Różańca.
2. Za + Emilię Kocima w 30-tym dniu po śmierci
Po Mszy św. Nowenna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
19.00 - Spotkanie kandydatów do bierzmowania, uczniów klas ósmych.

CZWARTEK 07.03.2024 r. Dzień powszedni – I czwartek miesiąca
7.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
7.15 - Nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
7.30 - O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych do służby Bogu, w intencji ks. Grzegorza, ks. Józefa, ks. Gerarda, kleryka Mateusza.
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00)
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Tadeusza Smołucha w 1 rocz. śmierci.
18.30-19.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

PIĄTEK 08.03.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 - Za ++ rodziców Helenę I Witolda.
Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. 19.00 Nauka przed chrztem.
21.00 - DROGA KRZYŻOWA,
Adoracja Najświętszego, okazja do Spowiedzi św. od godz. 21.30 do 22.00.

SOBOTA 09.03.2024 r. Dzień powszedni
7.00 - Różaniec.
7.30 - Za + córkę Jadwigę, męża Edwarda i za ++ rodziców i za zmarłych z rodziny.
11.00 - DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM DZIECI
16.00 - W intencji Gabrieli Kasprzak z okazji 65 rocz. urodzin (Te Deum).

NIEDZIELA 10.03.2023 r. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU LAETARE – NIEDZIELA RADOŚCI
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za + męża Pawła Wywiorka na pamiątkę 90 rocz. urodzin.
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Za + Dominikę Kozłowską w 12 rocz. śmierci i za + Edwarda Kozłowskiego w 5 rocz. śmierci, ze wspomnieniem zmarłych z rodziny Markiewicz.
12.30 - W intencji Nikodema Dunat w 1 rocz. urodzin, w intencji rodziców i rodziców chrzestnych.
17.30 - GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. KAZANIA PASYJNE GŁOSI O. PIOTR, KARMELITA.
18.00 - Za ++ rodziców Renetę i Józefa Moczny, ze wspomnieniem + siostry Helgi.

PONIEDZIAŁEK 11.03.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + Andrzeja Świeca (od sąsiadów)
19.00 - Spotkanie kandydatów do bierzmowania, uczniów klas ósmych.

WTOREK 12.03.2024 r. Dzień powszedni
7.30 - Za zmarłych (Rezerwacja)
17.30 - Różaniec
18.00 - Za + mamę Michalinę Palus i męża Edwarda ( od Małgorzaty Biesiek z rodziną)

ŚRODA 13.03.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji (Rezerwacja)
Po Mszy św. Nowenna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

CZWARTEK 14.03.2024 r. Dzień powszedni
17.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu (17.00-18.00)
17.30 - Różaniec
18.00 - W intencji Kai z okazji 12 rocz. urodzin.

PIĄTEK 15.03.2024 r. Dzień powszedni
17.30 - DROGA KRZYŻOWA
18.00 - W intencji córki Beaty i dzieci.
Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. 19.00 Nauka przed chrztem.
21.00 - DROGA KRZYŻOWA,
Adoracja Najświętszego, okazja do Spowiedzi św. od godz. 21.30 do 22.00.

SOBOTA 16.03.2024 r. Dzień powszedni
7.00 - Różaniec.
7.30 - Za + męża Edwarda, córkę Jadwigę, zięcia Janusza, teściów i za ++ z rodziny.
11.00 - DROGA KRZYŻOWA Z UDZIAŁEM DZIECI
16.00 - 1. Za + Marię Kściuczek
2. Za + Ernę Szymon w rocz. śmierci i za + męża Kondrada

NIEDZIELA 17.03.2023 r. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.30 - Różaniec.
9.00 - Za ++ Pawła i Ernę Fronczek w rocz. śmierci.
11.00 - Msza św. z udziałem dzieci:
Za ++ mamę Zofię Musiołek, ojca Karola, brata Józefa i za + Jadwigę.
12.30 - Za ++ Michalinę i Edwarda Palus ( od szwagierki Józefy).
17.30 - GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM. KAZANIA PASYJNE GŁOSI O. PIOTR, KARMELITA.
18.00 - Za + Magdalenę Mrozicką-Łata w 6 rocz., z okazji urodzin oraz za ++ z rodziny Mrozickich, Łata, Żurakowskich.

 

 

 

Copyright © Parafia MB Fatimskiej